Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

1.4.

1. dubna 2012 v 22:55 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
zase nestíhám, nic nestíhám :-(. Nejraději bych nedělala nic, vůbec nic! Fakt. Tenhle týden byl fajn, kromě toho, že jsem školu zase odsunula a vůbec se neučila!! Chjo. Připadá mi fakt k smíchu, že já jsem jedničkářka....přitom poslední měsíce se škole věnuju čím dál méně :-(. Zatím mi to vychází, ale nechci spoléhat na náhodu. V prváku, druháku mi škola zabrala značnou část odpoledne, teď jsem ráda, když se přinutím k hodině...ale tohle stopnu!! Musím.
Jinak jsem začala běhat- byla jsem v úterý, čtvrtek a sobotu...zatím nic moc, ale pokroky jsou, to jsem ráda a povzbuzuje mě to běhat dál :-). Taky jsem každý den skákala přes švihadlo a vidím opět pokroky, takže taky hodlám pokročovat...taky jsem 3x posilovala a není to tak hrozné, jak jsem myslela...a na rehabkách jsem zase měla pondělky, středy a pátky rotoped...je fakt pravda, že se při sportu vyplavují hormony štěstí.
Další dobrou zprávou je, že jsem zase přidala na jídle, fakt :-). Dopoledne si dám třeba i na svačinu bebe a nějaké to ovoce...a ještě lepší zprávou je, že jsem zhubla, mám teď 52,2...a to jsem se už smířila, že budu mít 53 kilo, že to je ta váha, kterou má moje tělo přirozeně...samozřejmě mě to stálo hodně úsilí nevzdat to, zpočátku...ale teď vím, že je důležitý pohyb a vyvážená strava i s nějakým tím zdravým mlskem...nálada je pak mnohem lepší :-).
Jinak včera bylo hnusně a lilo...byla jsem jediná, která dorazila na cvičák :-D, alespoň jsem měla individuálku :-D.
Ale dneska mě přepadla divná nálada...prostě se mi chtělo brečet, cítila jsem se tak něják divně...hrozně...už mi je líp...na takové depky nejsem moc zvyklá, vždycky před měsíčky jsem unavená, předrážděná, náladová a tak, ale jinak to neznám...to bývám vyrovnaná...nevím, možná je to únavou, velkou nečinností? Nespokojeností se svým vnitřním já? Nevím...Zítra nejdu do školy (tohle bych nikdy dříve neudělala, nechtěla jsem chybět, vůbec...) a teď mi je to jedno. První důvod byla moje šílená nálada, ale ten hlavní je teď to, že jsem se vůbec neučila těch 200 brouků na poznávačku, vykašlala jsem se na to...což je u mě taky nezvyk. Snad se aspoň částečně vrátím k té své zodpovědnosti.
Snad bude všechno OK. Bude. Věřím v to.
Musím se jen nad sebou více zamyslet, nad tím, co chci. Ujasnit si svůj žebříček hodnot.
Vím, co chci. Jen to zrealizovat. Popřemýšlet nad tím, čeho se musím vzdát. A honba za dokonalostí musí do koše jako první. Musím více myslet na potřeby druhých...musím...a budu!
Uf, šílený článek...obdivuji ty, které ho dočetly do konce :-D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš sama sebe ráda takovou jaká jsi?

Ano
Jak kdy
Ne

Komentáře

1 Ený Ený | Web | 2. dubna 2012 v 6:35 | Reagovat

To je super,že ti to hezky jde:) Hladovkami se nic nevyřeší,kdybych je dříve nedržela,nemusela bych se teď tolik přejídat.. Navíc jak sportuješ,budeš mít hezky vysportovanou postavičku:)
Ty se máš,že se nemusíš učit..buď ráda.. já se sice můžu učit klidně celé odpoledne a stejně mám z písemek 2..a to je z předmětů,co se člověk může nadrtit, v těch předmětech na logiku jako fyzika,matika úplně plavu..:/ Sice vím,že chceš být zodpovědnější - ale koukni na mě,jsem zodpovědná až kam a stejně to dopadá,jak dopadá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama