Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

Duben 2012

10.4.

10. dubna 2012 v 17:30 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
dneska venku pěkně svítí sluníčko, ale že by tam bylo teplo, to ne...ráno jsem zapsala :-D, budík jsem měla na 5:40 ( s tím, že 5 minut mám na probrání), jenže jsem usnula a probudila se, naštěstí v 6:03 :-D...ale 15 minut je pro mě docela dost. Ráno bylo takové uhoněné, vyšla jsem později, ale nakonec jsem všechno stihla- snídani, běh (5x2,5min, 30s prokládání), 30 min procházka s Kaspim :-).
Ve škole to bylo fajn, díky jedné přednášky se nám posouvají 2 čtvrtletky, tak jsem ráda :-).
Jinak jsem si připadala jako stroj na půjčování věcí...jedna holka po mně chtěla papír, další chtěla půjčit učebnici, pak další zase jinou...taky další chtěli 2 prupisky- ty mi ani nevrátili, jeden mi tu jednu i zničil, ožužlal a pak záhadně zmizela...
Musím se přiznat, že nepůjčuju věci ráda...hrozná vlastnost, takže dnešek byl pro mě takový testovací :-D...nebojím se půjčovat věci těm lidem o kterých vím, že mi je v pořádku vrátí, to nemám problém...ale u jiných vnitřně bojuju...bojím se, že mi věci nevrátí nebo dají poškozené...
No a jídelák:

Snídaně: medové lupínky s mlékem
Svačina: jablko, 2 domácí perníčky, jogobella light
Oběd: (nestihla jsem si to změnit na rizoto) 2 knedlíky, vepřové kostky, vločková polévka
Svačina: malá hrst arašídů, vařená brokolice
Večeře: 2 pl. celozr. chleba, máslo, plátkový sýr- bude

No, mám pocit vypouklého břicha...snad je to jen můj pocit...cvičení to spraví, hlavní je zdraví...musím na to myslet, pořád...

9.4.

9. dubna 2012 v 19:54 | Miki |  Deník
Ahoj berušky :-),
jen v rychlosti...čeká mě ještě napsání 3 laborek a 1 referátu :-D...celé Velikonoce jsme byli na chalupě a tam není internet, takže :-D...jela jsem tam na kole, je to 10 km :-), tak aspoň nějaký ten pohyb kromě procházek s Kaspim byl. Byla jsem i běhat :-), 5x2 min a 15s mezichůze. Jinak včera jsem se hrozně přejedla mlsků, bylo mi na zvracení, total blbě...ale dneska už OK...s tím, že jsem asi cosik přibrala (mlsání, slavnostní jídla) jsem se smířila...snad to půjde dolů...zácpa vůbec nebyla :-)...mějte se, jdu se kuknout na vás :-). Zmatený text :-D.

5.4.

5. dubna 2012 v 10:09 | Miki |  Deník
Ahoj berušky :-),
dneska je venku zase zataženo...škoda, včera bylo tak nádherně. T. mi dala oříškové mňamky (mandle ve skořici, v čokoládě, meruňky v jogurtu...) a já se nacpala :-(, k prasknutí...ten jídelák je ostuda, co se dá dělat...svět se nezboří...spolu s T. jsem si včera vyjela na kole, zvládly jsme 12 km :-), skákala jsem přes švihadlo...dneska jsem běhala 5x 2 min. :-).
Ojídždíme na chalupu, tak se mějte hezky a užíjte si Velikonoce :-).

3.4.

3. dubna 2012 v 18:32 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
fakt super, smazal se mi celý článek, obsáhlý článek....néééé. No, náladu mám o něco lepší, zaběhala jsem si, písemky snad nezvrzala...no, už se mi to nechce rozepisovat. To mě může naštvat! No, ale nebudu se vztekat.
Čeká mě potrénovat na klavír, švihadlo, procházka s Kaspim...školu už dneska neznám :-D.

Jídelák:

Snídaně: cereal. lupínky s mlékem
Svačina: 3 racio chlebíčky, jablko
Oběd: rybí závitek, brambory, vývar s těstovinami
Svačina: -
Večeře: 2 knackebroty a 1/2 plátku celorz. chleba s lučinou
Večeře 2: ? okurka?

Míry:

Prsa: 87 cm
Pas: 63 cm
Břicho: 74 cm
Stehna: 48 cm
Boky: 87 cm

Co mě štve je to břicho, budu ho fakt zpevňovat a i ta stehna...hubnout už nebudu, sice mě to láká, ale je to pak zamotaný kruh...nervy, náladovost...musím na to jinak...jinak tyhle jídelníčky považuju fakt za úspěch, půlrok zpátky by vypadaly úplně jinak...malé...jak jinak...

2.4.

2. dubna 2012 v 19:00 | Miki |  Deník
Ahoj berušky,
fakt opět úžasný den...nešla jsem do školy kvůli poznávačce, která nakonec nebyla...ještě si tam v cvikách ty brouky procvičovali!! Fakt dokonalé...náladu mám zase pod psa...všechno je divné, prostě ani nevím proč...vůbec nechápu fyziku, nic se mi nedaří...na nikoho nemám náladu...nejraději bych se na školu úplně vybodla...na všechno...jedinou hezkou chvílí byla odpolední procházka s Kaspim...jinak nic. Nevím, co by mi mohlo zvednout náladu...je vůbec něco takového?
Teď se budu ještě učit brouky...a možná i tu fyziku (tu už jsem se pokoušela počítat, ale nic mi nevychází...) Venku je hnusně...ááá...všechno je nanic...všechno. Dnešní jídelák:

Snídaně: cereální lupínky s mlékem
Svačina: banán, sójová tyčinka, 3 domácí medové perníčky
Oběd: francouzská polévka, hermelín, brambory
Svačina: Mrkev
Večeře: 2 plátky celozrného chleba, 2 plátky šunky, máslo a 5 piškotů (o něco později).

1.4.

1. dubna 2012 v 22:55 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
zase nestíhám, nic nestíhám :-(. Nejraději bych nedělala nic, vůbec nic! Fakt. Tenhle týden byl fajn, kromě toho, že jsem školu zase odsunula a vůbec se neučila!! Chjo. Připadá mi fakt k smíchu, že já jsem jedničkářka....přitom poslední měsíce se škole věnuju čím dál méně :-(. Zatím mi to vychází, ale nechci spoléhat na náhodu. V prváku, druháku mi škola zabrala značnou část odpoledne, teď jsem ráda, když se přinutím k hodině...ale tohle stopnu!! Musím.
Jinak jsem začala běhat- byla jsem v úterý, čtvrtek a sobotu...zatím nic moc, ale pokroky jsou, to jsem ráda a povzbuzuje mě to běhat dál :-). Taky jsem každý den skákala přes švihadlo a vidím opět pokroky, takže taky hodlám pokročovat...taky jsem 3x posilovala a není to tak hrozné, jak jsem myslela...a na rehabkách jsem zase měla pondělky, středy a pátky rotoped...je fakt pravda, že se při sportu vyplavují hormony štěstí.
Další dobrou zprávou je, že jsem zase přidala na jídle, fakt :-). Dopoledne si dám třeba i na svačinu bebe a nějaké to ovoce...a ještě lepší zprávou je, že jsem zhubla, mám teď 52,2...a to jsem se už smířila, že budu mít 53 kilo, že to je ta váha, kterou má moje tělo přirozeně...samozřejmě mě to stálo hodně úsilí nevzdat to, zpočátku...ale teď vím, že je důležitý pohyb a vyvážená strava i s nějakým tím zdravým mlskem...nálada je pak mnohem lepší :-).
Jinak včera bylo hnusně a lilo...byla jsem jediná, která dorazila na cvičák :-D, alespoň jsem měla individuálku :-D.
Ale dneska mě přepadla divná nálada...prostě se mi chtělo brečet, cítila jsem se tak něják divně...hrozně...už mi je líp...na takové depky nejsem moc zvyklá, vždycky před měsíčky jsem unavená, předrážděná, náladová a tak, ale jinak to neznám...to bývám vyrovnaná...nevím, možná je to únavou, velkou nečinností? Nespokojeností se svým vnitřním já? Nevím...Zítra nejdu do školy (tohle bych nikdy dříve neudělala, nechtěla jsem chybět, vůbec...) a teď mi je to jedno. První důvod byla moje šílená nálada, ale ten hlavní je teď to, že jsem se vůbec neučila těch 200 brouků na poznávačku, vykašlala jsem se na to...což je u mě taky nezvyk. Snad se aspoň částečně vrátím k té své zodpovědnosti.
Snad bude všechno OK. Bude. Věřím v to.
Musím se jen nad sebou více zamyslet, nad tím, co chci. Ujasnit si svůj žebříček hodnot.
Vím, co chci. Jen to zrealizovat. Popřemýšlet nad tím, čeho se musím vzdát. A honba za dokonalostí musí do koše jako první. Musím více myslet na potřeby druhých...musím...a budu!
Uf, šílený článek...obdivuji ty, které ho dočetly do konce :-D.