Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

9.3.

9. března 2012 v 22:31 | Miki |  Deník
Ahoj holky!
Dnešek byl úžasný! Fakt super! Víte, já jsem typ spíše uzavřenější. Typ člověka s malým okruhem přátel. Hodně dlouho jsem si připadala jako společenský exot. Někdy mi to vadilo být sama, jindy zase ne...ale spíše mi to vadilo, ale nedokázala jsem s tím nic udělat. Nebo jsem spíše nechtěla? Někdy jsem se snažila, ale právě tehdy jsem si připadala ještě osamělejší...a všechno se změnilo...jsem za to hrozně ráda, ale teď mám chuť pořád něco podnikat, zkoušet...dřív jsem měla pocit, že mě snad tohle období přeskočilo...hodně mě to mrzelo, ale takové to "blbnutí" mi přišlo jako ztráta času. A po jarním táboře, kde jsem jela jako vedoucí a poznala super lidi...se jakoby všechno přetočilo :-)!! Prostě jsem našla typ lidí se kterým si rozumím ( a těch lidí je docela dost!). A dneska? Šla jsem zase na akci (je každý týden) příprav her pro děti (chodí tam i ti lidi z tábora), 3 hodiny utekly rychle, ale nic moc :-D...a potom? Zapovídali jsme se a stáli a povídali. A pak J: "Pojďte k nám!" A já, která většinou jde raději domů, tam si sama něco kutí...já šla! A bylo to úžasné. Smáli jsme se pořád, ještě tam byl V. a byla K. Takže výsledek posledních týdnů: "Nejsem divná :-D". Mám dokonalou náladu. J. nám chystal večeři :-D.
Výjimečně jídelníček zde :-D:

Snídaně: ovesná kaše
Svačina: okurka, jablko
Oběd: písmenková polévka, rýžový nákyp
Večeře: 3 plátky veky+sýr+máslo (hostiteli se neodmítá :-D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mína Mína | Web | 9. března 2012 v 23:21 | Reagovat

Ahoj,když čtu první věty,jako kdybys mluvila o mě:) Moc ti tuhle změnu přeju,to je fakt dobře:)Já jsem stále ve fázi 1,někdy mě to zamrzí(asi většinou),ale někdy mi to vůbec nevadí.Já divná jsem a těžko se změním.(snaha sice byla,ale marná)

Pěkný jídelníček.Docela závidím,že ti to stačí,já už bych byla večer jednou nohou v hrobě:)

Jinak to cvičení mě baví,hodně mě to zbavuje stresu a črných myšlenek:)Ne vždycky se mi teda chce,hlavně když jsem unavená ze školy,ale vždycky mám dobrý pocit,že se dokopu.

2 Sofie Sofie | Web | 10. března 2012 v 8:05 | Reagovat

Co říct, že ti snad jen tvé štěstí závidím :) Vypadáš opravdu nadšeně a ti lidé jsou určitě moc fajn..kéž bych měla takové štěstí. No...zdá se, že já jsem včera nic nejedla...kromě jednoho banánu a kakaa...nějak jsem z toho všeho nanervy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama