Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

11.2.

11. února 2012 v 16:35 | Miki |  Deník
Ahoj holky :-).
Tenhle týden byl pro mě hlavně relaxační. Psali jsme sice písemky, ale něják jsem to nevnímala. Nechtělo se mi. A taky mám docela fajn náladu. Na cvičáku je to super...ale musím si udělat přesnější rozpis cvičení s Kaspim. Musím se překonat cvičit s ním i když bych nejraději jen lenošila.
A váha a všechno mě tak moc potěšilo! Opravdu teď jím téměř podle svých představ :-), vemu si něco na chuť, jím pečivo :-). Nejsem nervózní...a vím, že pod 50 kg nikdy nepůjdu. Včera jsem si hezky povídala s mamčou :-) a řekla mi, že jak jsem měla míň, už mi to neslušelo...a já jí věřím :-). Je to opravdu úžasná mamka :-). Chápe, že holky v mém věku si přejí být štíhlé a hubené...a pokud je to rozumné, nemá nic proti tomu. Jsem ráda, že mi tak věří. Musela jsem si to zkusit sama. Zjistila jsem, že jsem teď fakt spokojená :-). Předtím to byla blbost. Tolik smajlíků :-D.
Jinak váha:
váha-52,3 kg
cíl: do konce února 52kg
PS: Hrozně se ale moc bojím o T. S hubutím už to přehání a já...chce se mi z toho brečet. Nevím, co mám dělat. Říkat jí něco je zbytečné. Znáte bezmoc?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moni Moni | 11. února 2012 v 21:43 | Reagovat

Ahoj, je super, že máš s mamkou takový dobrý vztah. A že jsi spokojena sama ze sebou - je to to nejlepší. Nevím, přesně kdo je T. ale myslím, že si na to, že to přehání musí přijít sama, pokud ji mezitím nepošlou do léčebny. Zkus to brát tak jak to je. Nesmíš si to brát tak k srdci. Ty sama ji v tom nepomůžeš. Ví o tom její rodiče? Případně někdo ve škole z učitelů? Myslím že by bylo dobré, kdyby o tom věděli (třeba anonymní mail...) Držím tobě i ji palce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama