Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

Únor 2012

27.2.

27. února 2012 v 19:14 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
noha dělá pokroky-už ji více ohnu :-). T. se mi dneska ještě neozvala, tak snad je všechno OK. A já? Jelikož teď nemám kvůli nohy žádný pohyb, tak jsem ubrala na jídle. Jinak by byl ze mě sud...jídlo je ale nezdravé...zdravé bude až tak od středy...a není ho moc, vím...ale je doba postní a já si řekla: kromě nedělí žádné sladkosti, málo jídla...chci se překonat, chci mít svoji vůli pod kontrolou, chci si pak říct: dokázala jsem si něco odříct. Doufám, že o Velikonocích už budu solidně chodit...
Jinak jak jsem jedla před jarními prázdninami (a jak chci po postní době jíst zase).

Snídaně: sypané musli
Svačina: bebe (nebo jogurt)+ovoce
Oběd: školní
Svačina: jogurt, zelenina
Večeře: pečivo- snaha o bílkovinný konec dne

26.2.

26. února 2012 v 17:53 | Miki |  Deník
Ahoj holky, jsem po operaci...začátky byly hrozné, skoro 3 dny jsem se nehla z postele...a potom jsem nohu neohla, nezvedla...teď ji už aspoň trochu ohýbám :-). Bohužél jsem tam přibrala...měla jsem 52 kg, ale tam...chjo...ale budu trpělivá. Zůstávám ještě nějakou dobu doma...mějte se.

21.2.

20. února 2012 v 9:39 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
nastupuju dneska do nemocnice. Jarní prázdniny jsem strávila jako vedoucí tábora...bylo to úžasné. Zatím se mějte, snad všechno dobře dopadne.

11.2.

11. února 2012 v 16:35 | Miki |  Deník
Ahoj holky :-).
Tenhle týden byl pro mě hlavně relaxační. Psali jsme sice písemky, ale něják jsem to nevnímala. Nechtělo se mi. A taky mám docela fajn náladu. Na cvičáku je to super...ale musím si udělat přesnější rozpis cvičení s Kaspim. Musím se překonat cvičit s ním i když bych nejraději jen lenošila.
A váha a všechno mě tak moc potěšilo! Opravdu teď jím téměř podle svých představ :-), vemu si něco na chuť, jím pečivo :-). Nejsem nervózní...a vím, že pod 50 kg nikdy nepůjdu. Včera jsem si hezky povídala s mamčou :-) a řekla mi, že jak jsem měla míň, už mi to neslušelo...a já jí věřím :-). Je to opravdu úžasná mamka :-). Chápe, že holky v mém věku si přejí být štíhlé a hubené...a pokud je to rozumné, nemá nic proti tomu. Jsem ráda, že mi tak věří. Musela jsem si to zkusit sama. Zjistila jsem, že jsem teď fakt spokojená :-). Předtím to byla blbost. Tolik smajlíků :-D.
Jinak váha:
váha-52,3 kg
cíl: do konce února 52kg
PS: Hrozně se ale moc bojím o T. S hubutím už to přehání a já...chce se mi z toho brečet. Nevím, co mám dělat. Říkat jí něco je zbytečné. Znáte bezmoc?


8.2.2012

8. února 2012 v 17:05 | Miki |  Deník
Ahoj berušky,
vracím se, možná založím nový blog. Nevím, jestli tu budu stíhat psát každý den...pokusím se. Rozhodně teď na blog nebudu mít tolik času jako předtím. Hledám pár SB- rozumné :-). Nervy, které mám se svojí nej kamarádkou (řítí se do propasti) tady to zažívat nechci. Stalo se toho dost. O Vánocích jsem už nezvládla jíst tak, jak jsem jedla. Byla jsem předrážděná...všechny ty měsíce odříkání...přibrala jsem. Pak se to pokusila odříkáním zhubnout...ale, teď už vím, že to není cesta. Takhle se nedá jíst celý život! Můžu se pochlubit: už 1,5 měsíce jím jako normální člověk, zdravě. A? Jsem mnohem šťastnější. Pravda, často bojuji s tím, abych se nevrátila ke starým návykům. V sobotu se budu vážit...trochu se bojím (po Vánocích to bylo okolo 53 kilo, pak jsem zase zhubla na 51,5 kg, ale přejídala jsem se....)
Přála bych se naučit pravidelně cvičit...a mít opět svou minulou váhu- 50 kg (ale není to nejdůležitější :-), i když se o to budu snažit...zdravě...). Po zvážení dodám cíle.