Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

24.9.

24. září 2011 v 21:48 | Miki |  Deník
Ahoj berunky :-),
vaše komentíky mě moc potěšily. Dnešek je taky docela fajn. Super až na pár ale. Dopoledne jsem hrála na klavír a pokusila se naučit chemii (snad mi z toho něco zůstalo v hlavě), po obědě jsem si na hodinku zdřímla, protože jsem pořád utahaná. Pak jsem vyrazila na procházku s Kaspim :-), opět k řece. Tentokrát jsem s sebou vzala i babičku a dědečka :-) a bylo to super. Oba milují zvířata. Dědeček pozoroval, babička se mazlila. Potkali jsme krásnou kolii, má už 11 let. Kaspi si taky zahrál honičku s jedním 8- mi měsíčním kníráčem. Uběhly zase dvě hodiny. Vím, že nesmím toho svého prcka tak namáhat, od příště to bude maximálně hodinka ( hodinka a půl :-D). Odpoledne jsem se ještě pak po příchodu přinutila začít dělat herbář a potrénovat strašně nudbou písničku. Jinak jsem ráda: je to už 2 týdny, co jsem se nepřejedla :-). Váha byla 50, 9. Jsem moc spokojená, protože tenhle týden jsem jedla, jak jsem chtěla (zdravě, ale o dost víc+ nějaké ty sladkůstky v menším množství). Od pondělka zase začnu přidávat jídeláky.
A to špatné? Je to vlastně jenom jedno ale. Můj brácha. Celý den je na počítači, pustil mě sem až teď. Když se ho snažím odehnat, říká mi ošklivé věci...slibuje a nic nesplní...mám pocit, že ty pitomé počítačové hry mezi námi postavily obrovskou hradbu. Nevím, o čem si s ním mám povídat. Raději než aby šel se mnou k babičce, vyrazí k ní o 30 minut později, jen aby mohl být na počítači. Pomalu mi dochází síly. Síly, abych po něm nekřičela. Síly, abych mu dokázala odpustit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ej Ej | Web | 24. září 2011 v 22:07 | Reagovat

Moc děkuju :) Je fakt skvělá, pohodlná. Bez pásku vypadá sportovněji, s páskem spíš elegantně. Takže má i takové dvojí využití :)
Krásně se ti daří, drž se! :)

2 Nills Nills | Web | 25. září 2011 v 1:37 | Reagovat

Zlato, z toho časem každý kluk vyroste . Začne se dívat po holkách a chodit po diskotékách a ty bys taky měla , jestli si smutná , že nemáš kluka, když ho hledáš - nenajdeš ho , ale když deš kvuli kamarádkách , chlastu nebo jen task se bavit , vždy se nějaký najde , který z tebe nemůže spustit oči . Já dnes byla , našel se jeden , který na m pak byk naštvaný , protože sme si vykládaly a já se na něj pak vykašlala a šla raděj tančit a k tyči . Řekl kluků , že se umím jenom kurvit a to není pravda , takže u mě skončil . Potpm mě tam jeden sledoval a byl hezký celkem , tak sem ráda . Kluk u kterého sem myslela , že nikdy nezaboduju mi vynadal , že neumím zsdravit a , že si semnou chce zatančit , protože se mu semnou minule krásně tančilo .. přitom snme spolu netančily :'D . Dělal si ze mě srandeu a pak mi zašeptal , že si pro mě příjde na ploužák a od takového svaltého krasavce co po něm holky šílí , odítněte to .. samozdřejmě , žew sem ho neodmítla :D , ale odjeůa sem domů ještě před ploužákama a vůbec brzo , protože tam nedošel ten kterého mám ráda , ten kvuli kterému bych se n všechny kliky vykašlala . Byli tam všichni jeho kamarádi , jenom on né . Sem z toho smutná uplně .

3 Amy Amy | Web | 25. září 2011 v 9:14 | Reagovat

už sa teším na jedálničky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama