Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

11.9.

11. září 2011 v 22:48 | Miki |  Deník
Ahoj holky. Jak začít?
Dneska byly první taneční. Vzala jsem si červené šaty a snažila se ovládnout nervy, abych nezvracela. Už před vchodem Národního domu jsem viděla T. a jejího partnera- strašně moc milý kluk. Usadily jsme se, začaly úvodní kecy a pak řekli: "Pánové zadejte se!" A oni šli. Zůstala jsem tam mezi posledními ( ne- li poslední), aby pro mě přišel kluk M. , který je na škole vyhlášený blb. Chtělo se mi na místě brečet, ale nasadila jsem masku a usmívala se. Kupodivu se i snažil a měl méně blbých keců než jsem čekala, ale pohledy spolužáků, že jsem s ním...a jak se šklebili...tančit mě baví...ale proč on? Co jsem udělala tak špatného? Po tanečních jsem šla kousek s T. a už jsem to nevydržela. Jen ona a moje rodina může vidět, že brečím. Jen oni můžou doopravdy vědět, jak se cítím. Brečela jsem a byla šťastná, že je tam se mnou. Brečela jsem i doma...brečím i teď. Nechci zítra do školy. Nechci vidět nikoho ze třídy až na T.
První myšlenky? O tom, že tam přestanu chodit, o tom, že jsem tak hnusná, že nikomu nestojím za to, aby mě pozval. O tom, že jsem asi i tak tlustá a že musím zhubnout minimálně na 47. O tom, že nestojím za nic. Ale nějak se mi podařilo tyhle myšlenky zahnat stranou. Zatím to nedokážu brát z té lepší stránky, ale třeba...vím, že jsem silná...znám se. Vím, že to překonám. Velkou zásluhu má na tom ale právě i T. Jsem hrozně moc ráda, že ji mám.
Rodiče oslavují 20. výročí 14.9. Proto jsme byli v restauraci a já si dala kalorickou bombu :-(. Ale to teď neřeším. Dneska vás neoběhnu...zítra určitě :-). Dobrou noc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 no-midriffbulge no-midriffbulge | Web | 12. září 2011 v 7:00 | Reagovat

zlatíčko, to mě moc mrzí, ale neboj, to nebylo tím, že by ses nikomu nelíbila nebo tak..kluci se musí zadat, tak vyběhnout a vezmou první holku, která je po ruce a tys zrovna zbyla..já jsem do tanečneích nechodila, ale kamarádka ano a stalo si jí něco mnohem horšího..zůstala úplně sama sedět a naprotí ní asi 4 kluci a ani jeden se nezvedl a ten pán co to řídí, musel do mikrofonu říct, že tam sedí poslední holka at pro ni nějaký kluk jde..to je teprve ponížení...tak se neboj, na další taneční se těš a uvidíš, že to bude už jen super :)

2 Angie Angie | Web | 12. září 2011 v 18:08 | Reagovat

když sem měla první taneční taky sem byla mezi posledními...toho kluka sem ze začátku neměla v lásce, pak už vůbec ne, byli mi nepříjemné jeho pro mě moc skoukromé a intimní dotyky...nakonec se z nás vyklubali fakt dobří kamarádi a já jsem mu moc vděčná. Nic nevypadá tak horké jak se zpočátku zdá, to měj napaměti ;)...jinak můžu říct, že každou lekci sem myslela na to jak jsem tlustá, tím rokem jsem začala tuším že trochu víc hubnout, nebo jsem se snažila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama