Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

Srpen 2011

31.8.

31. srpna 2011 v 18:49 | Miki |  Deník
Ahojec!
Dneska se mám docela dobře. Jak vy? Celé dopoledne jsem strávila s Vojtínem a Kaspianem. Odpoledne potom úklidem a zase se svými miláčky. Brácha mě ale zklamal. Říkal, jak se bude o ně starat, pomáhat mi a zase to zbylo jenom na mě. Celý den je na PC a oni jako by pro něj přestali existovat. Štve mě, že se poslední dobou hádáme kvůli maličkostem. Ano, jsem dost neústupná a náladová...ale jak začne jačet. Chjo...
Teď mi T. napsala, že ji umřela její potkaní holčička :-(. Znala jsem ji..byla taková klidná, milá...je mi z toho smutno, i když nebyla moje. Vím, jak smrt mazlíčků bolí...kolik koček a koťátek jsme už pochovali :-(.
Kaspien pořád honí Vojtu. Oba chtějí pozornost...je to těžké být spravedlivá....vím, že nadržuji Vojtovi...on byl první a taky zůstane. Čičin můj.
Po dlouhatánské době přidávám jídelák. Máme novou kuchyňskou váhu, takže jsem si hrála :-D.

Snídaně: 30 g Lion+100ml mléka
Svačina: 85 g sušených švestek
Oběd: 120 g špaget, 85 g kečupu, 45g sýru
Svačina: 110 g mrkve
Večeře: 175g bílého jogurtu a rákytník30.8.

30. srpna 2011 v 16:02 | Miki |  Deník
Ahoj holky!
Konečně jsem se dostala na počítač. Během prázdnin došlo k mnoha změnám.
1. Váha- pohybovala se v rozmezí 49,5- 54 kilo (výsledek po Praze). Momentálně mám 51,6. Zatím jím stejně jako přes celé prázniny ( to jsem jedla 2x víc než během školního roku), ale týden jsem vydržela bez sladkostí a 1,5 kila bylo hned dole.
2. Plánuji si pořídit multifunkční kulmu. Máte nějaký tip?
3. Nejdou mi k vám přidat komentáře, píše to Vyplněný součet je nesprávný. Nevíte, jak to opravit?
4. Kaspien (štěně) je úžasný. Byla jsem s ním dneska poprvé na procházce ve městě ( celé prázdniny jsme trávili na chalupě a tam byl na zahradě.) Máme ho týden a 3 dny. Narodil se 28.6. a je to zlatá šeltie. Na procházce (10 minutové- kvůli tvorbě protilátek nesmí být venku dlouho) mě zastavili už 4 lidi- mo se jim líbil, mysleli, že je to kolie a chtěli si ho pohladit :-D.
5. S Vojtou se docela dobře snáší. Vojta se ho zatím sice bojí, ale myslím si, že se spřátelí :-D.
6. Taky jsem přemýšlela. Rozhodla jsem se, že moje konečná váha bude 51 kilo. To už jsem měla a cítila jsem se dobře. 50 zní lépe, ale myslím si, že pro mou velikost je to váha vyhovující. Poslední dobou u mě převládá pozitivní myšlení. Pod 50, ale jít nechci. To bych zvětšila porce, kdyby to šlo pořád dolů. Zdravě jíst hodlám pořád. Jediným mým cílem pak bude tolik nemlsat, protože jak vidím sušenky, nikdo mě nezadrží.
7. Zvládla jsem už jeden z cílů- naučila jsem se pít :-).
8. Nechce se mi moc psát, takže proto tak ve zkratce.

16.8.

16. srpna 2011 v 18:28 | Miki |  Deník
Ahoj bojovnice!
Jsem na bytě jenom na skok. Budeme mít psa, šeltie. Nakonec jsme s bráchou rodiče ukecali. No, teď si svým přáním nejsem tak jistá, ale až ho uvidím, určitě to bude fajn. Koupili jsme už vodítko, obojek, pelíšek, misku...Váhu jsem teď několik dní nesledovala, celkem se držím. Mějte se, všem držím pěsti. Nezlobte se, že vás teď nenavštěvuji, celé prázdniny jsem na chalupě. O školním roce zase vjedu do starých kolejí.
Operace se nekonala. Kvůli pitomému oparu! Psychicky jsem se připravila a prošla vším, vyřídila papíry, aby mi pak doktor, co dělá narkoźu řekl, že to nepůjde. Hezké. Na tu operaci jsem čekala 3 měsíce. Kdo ví, kdy se na ni dostanu. A to s tím kolenem musím zvládnou taneční. Snad se nepokazí ještě víc.

5.8.

5. srpna 2011 v 14:44 | Miki |  Deník
Ahoj bojovnice :-),
třetí den, co jsem se svým stravováním docela spokojená. Pomáhala jsem mamči uklízet kuchyň (naši novou, dokonalou!), koupila mi 2 krásné bílé podprsenky :-). Byla jsem u doktorky- krev je v pořádku. Ještě mě kontrolovala, měřila a vážila. Váha dneska (mám měsíčky) byla v oblečení (kraťasech a tričku) 52,4 kilo. Vyšilovala jsem zbytečně. Jasně, že těch 50 zase dám!! Jinak mi řekla:
" Už nehubni." Řekla jsem jí, že jsem prostě vyrostla. Odpověděla mi, že mi nevěří. Jenže pravda je taková, že tuto váhu jsem měla i před začátkem mého hubnutí. Těch 6 kilo jsem shodila opravdu přirozeně. Na těch 50 už to bude s hlídáním. Nemáme na bytě ani ovoce a ani zeleninu :-(, až na chalupě.

Jídelák:
Snídaně: bebe mini, bílý jogurt
Oběd: knedlíky s vajíčkem a sýrem
Večeře: jogobella light ?

Zapomněla jsem vám napsat fajn zážitek z dovolené.
Ležíme na pláži. Všichni kromě mě jdou do vody a já tam zůstávám sama. Za mnou byli nějací kluci- cizinci. Ze začátku na mě házeli kamínky, ale já jsem takový stydlín, že jsem se neotočila. Potom za mnou jeden z nich šel a anglicky se mě zeptal odkuď jsem, odpověděla jsem: "Czech republic". Byl něják mimo, tak jsem mu popsala, jací jsou naši sousedé. A on řekl, že bydlí v Německu. Pak odešel. Říkala jsem si: "Hm, tak nic." Ale on se pak znovu vrátil- jednalo se vlastně o kluka z poskomunického státu, který teď bydlí v Německu a Česko zná jenom jako Čéchija.
Pozval mě na dikotéku, ale odmítla jsem. Nic jsem o něm nevěděla a navíc rodiče by mi to ani nedovolili. Pak se vrátili rodiče z vody a já řekla, že si jdu zaplavat. :-D, to jsem celá já.

3.8.

3. srpna 2011 v 23:09 | Miki |  Deník
Ahoj holky :-). Poslední dny jsem zase přecitlivělá a náladová- předobdobí, měsíčky jsou tu, co nevidět. Jsem na bytě sama. Zítra mám odběry krve, tak jsem sem musela jet. Poprvé na noc v bytě sama. V 16 je to docela pozdě, ale dříve ani nebylo kdy. Nebyl důvod, abych zůstala sama. Koupila jsem se v Avonu spoustu věcí (spíš mamča koupila), takže teď se budu "opečovávat" :-D. Taky jsem se dneska donutila a konečkě nasbírala alespoň 1/2 kytek do herbáře, co musíme přes prázdniny dělat. Dopoledne to byla asi hodinová příjemná procházka. Odpoledne mi bylo něják smutno, potřebovala jsem být sama. Pročistit si hlavu. Vyrazila jsem na hodinku a zabralo to. Taky jsem si i zaběhala, kousek :-), ale překvapila sama sebe. Vím, že to kvůli té noze nemám vůbec dělat, mám to zakázané, ale jak dlouho po té operaci nebudu moci běhat? Musím si to užít dokud to jde. Přemlouvala jsem dneska mamču, abychom v sobotu vyrazili na hory. Možná!
Se psem je to zase horší. Zase říká ne. A to už to vypadalo tak nadějně. Ještě se nevzdám.
Dneska se mi jídelák docela povedl. Nemáme doma žádnou zeleninu, ale armády ovoce. Odolala jsem smetanové polévce a kočičím jazýčkům!
Jídelák:
Snídaně: krajíc chleba, 2 plátky eidamu, 3 oříško- sezamové sušenky
Svačina: hruška
Oběd: smažený sýr, brambory
Svačina: hroznové víno
Večeře: jogobella ovocný košík


2.8.

2. srpna 2011 v 12:12 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
včera jsme se okolo půlnoci vrátili z dovolené. Asi 2 dny nám pršelo, ale jinak bylo hezky. Ochlazovalo se brzo (už okolo páté) a teplo bylo až později (okolo jedenácté). Na slunění to moc nebylo, ale zdravou barvu jsem chytila :-). S jídlem to bylo horší. První 4 dny jsem se držela krásně, ale pak jsem všechno pokazila. Měli jsme polopenzi. 4 dny jsem odolávala zmrzlině a pak, když jsem si ji dala, se mi v mozku zase přetočila kolečka a já věděla, že je konec. Myslím si, ale že tím pohybem, co jsem měla, jsem to vyrovnala a váha bude stejná. Škoda. Teď se týden budu snažit. V podělí nastupuji do nemocnice a tam jídlo neovlivním už vůbec :-(. Aspoň nebudu mít přístup k sladkému.
Snažili jsme se s bráchou rodiče překecat na psa. Možná se to povedlo. Možná. Byla by to šeltie.
Na nemocnici nechci zatím vůbec myslet. Unudím se tam k smrti. Odpoledne vás zase všechny oběhnu.