Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

18.7.

18. července 2011 v 13:26 | Miki |  Deník
Ahoj děčátka :-),
jsem tak ráda, že jsem doma. Ani nemůžu vyjádřit, jak jsem šťastná! U tety...ano, zažila jsem velké zklamání. Jsou úplně jiní než moje milovaná rodinka. Nikdy bych neměnila ten luxus, co tam mají za to, co mám. Až tam mi došlo, že se můžu považovat za jedny z nejšťastnějších lidí na světě. Celé srdíčko jsem si vylila u mamči. Nebudu tady o nich nic psát...snad jen to, že přes majetek nevidí, že jako rodina jsou úplně v háji. Sakra, k čemu mi byla trouba za 90 000 ? Foťák za 50 000 ? Kávovar za 50 000 ? Malé bedničky za 25 000 ? Jenom hadi pro dekoraci, jeden za 10 000 ? Jenom značkové hadry? A samé takové nejdražší věci? K čemu ?! Oni mají v pokoji každý svoji televizi. Každý si zaleze do toho svého kamrlíku...

Kuchyň je krásná! Jsem nadšená!! Opravdu!
Jídlo tam byla katastrofa, ale počítala jsem s tím. Za celý týden jsem tam neměla jediný kousek ovoce a ani zeleniny. Pila jsem minimálně. Většinou jenom slazené limonády. Jedla jsem hodně sladkého. Obědy v restauraci. Věděla jsem, že tam to bude hrůza a totálně nezdravé. Věděla jsem, že přiberu. Nevím kolik, ale podle mě dost. Musela jsem to jíst, nesměla jsem nikoho urazit. Nikdy jsem se nesnížila k tomu, abych to vyzvracela. Neudělala jsem to ještě nikdy. A neudělám.
Jinak jsem byla ve velkoskladě, zoo, na strejdově plachetnici (jak jinak, než dokonalé), prošla jsem si Prahu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lauren Lauren | Web | 18. července 2011 v 20:54 | Reagovat

Jo, je to vážně hnusné, když matka nacpává děti takovými nezdravými hnusy, neuvědomuje si, že už tím mu ničí život..
Proč lidi potřebují takový luxus? nevím.
My doma žijeme docela skromně, ale mě by se luxusní barák líbil.. Možná by mi dal pocit, že jsem něco víc, a že si můžu dovolit všechno..
Ale zase bych chtěla prachy na to, abych mohla mít adoptovaných sto děcek na dálku, přispívat na různé dobročinné akce, nikdy bych nezapomněla na to, že mám srdce, a neudělala chybu, aby chlast udělal ze mě někoho jiného..

A nevážila ses? :-)

2 B. B. | 20. července 2011 v 10:21 | Reagovat

Tak bohatí většinou jí nezdravě, jsou líní zvednout své  zadky a připravit si normální zdravé jídlo tak radši skončí u limonád a jídla z restaurací :D

3 Angie Angie | Web | 20. července 2011 v 11:07 | Reagovat

Nemám ráda bohatý, zazobaný lidi...Podle mě nežijí skutečný život...drž se :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama