Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

Červen 2011

29.6.

29. června 2011 v 16:24 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
jsem úplně promočená na kost. Dneska jsem měla poslední rehabilitaci. Super!! Jinak se neděje nic. Jsem taková utahaná a ani nevím z čeho. Pořád se mi nic nechce dělat. Ani psát se mi nechce. Nic. Zase jsem sama se sebou občas nespokojená. Myslím, že za ty dva týdny to na 50 kilo nedám. Dneska tam zas bylo hnusné číslo. Taky má taťka svátek- miluje sladké, takže jsem mu koupila 300 g Milku. Asi mám zase nedostatek cukru v krvi. Hezké.
Jídeláky poslední dny nestojí za nic :-(.
Snídaně: Nestlé fitness, mléko, 2 krowky
Oběd: těstoviny, kuřecí maso v kečupové omáčce
Svačina: jablko, několik sušených švestek
Večeře: ?

27.6.

27. června 2011 v 17:05 | Miki |  Deník
Ahoj fešule,
zase jsem na bytě jen na skok. Dneska to docela jde. Strašně moc se těším na tu novou kuchyni. Dlouho jsem si nepsala s T. , takže nevím, jak se jí daří a jestli další těhule má malá potkáňata. Nemám hlad, takže toho využiju. Nechce se mi nic dělat, ale určitě si dneska zaskáču přes švihadlo.
Snídaně: 200 ml jogurtového mléka
Svačina: meruňka
Oběd: těstovinový salát, sójový rohlík
Svačina: paprika
Večeře: ?


26.6.

26. června 2011 v 16:31 | Miki |  Deník
Ahoj holčiny,
jsem tu jen na skok. Zase jsem selhala. Jídelníček za včerejšek a ani dnešek ani nebudu psát. Ostuda. Jen proto, že mamka koupila sladké a já se na to musela vrhnout. Klid. Začnu znovu. Nebudu brečet. Praha a moje vyhublá sestřenice jsou už za rohem. Do háje!! Až ji uvidím, určitě budu muset zadržovat slzy nad její dokonalostí. Mám ji hrozně moc ráda, ale teta se strejdou jsou typ lidí, co pořád srovnávají. Nemám ráda , když vyhublé holčiny říkají, jak jsou tlusté a potřebovaly by zhubnout...
Jednou jsem šla do kroužku- minulý týden. Štvalo mě, že na jídlo tak moc myslím. Bojím se, že až budu mít těch 50 kilo, nebude mi to stačit. Chci být hezká. Lidi mi poslední dobou říkají, jak jsem hubená, atd. Já nemám ten pocit. Nejsem si jistá, jestli se vidím realisticky. Mám kalhoty 36, začínají mi i trochu padat, to už musím vypadat jako normální štíhlá holka, ne?

24.6.

24. června 2011 v 16:58 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
dneska odjíždíme na chalupu- nevím, jestli tam budu mít signál a budu se vám moci ozvat. Dnešek byl fajn :-). Byla jsem u babičky, koupila Vojtovi hračky a sobě švihadlo :-). Škoda, že prší. Objevila jsem super stránky www.stobklub.cz . Jinak to je dnešní jídelák:
Snídaně: Bebe
Svačina: jablko
Oběd: 1 delší párek, čočka, 1 krajíc chleba (menší)
Svačina: meloun, okurka
Večeře: Jogobella light
Svačina 2: nějaká zeleninka
Váha dneska ukazovala číslo 50,5 :-).

23.6.

23. června 2011 v 19:05 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
dneska mám zase dobrou náladu :-). Dneska mě čeká výměna vody ve velkém želvárku, to bude fuška! S jídlem mám ale starosti. Jednou za rok se při ukončení školního roku sejde partička lidí a opékáme špekáčky. Nejde i o kalorie. Jsou šíleně nezdravé!! Uvažuji, že si místo toho vezmu Bebe, ale to bych tam vypadala trapně. Oběd jsem měla proto malý.
Jídelák:
Snídaně: větší vícezrná houska, máslo, 2 plátky šuny
Svačina: 2 meruňky
Oběd: Jogobella light, okurka
Večeře: Bebe kakaové
Svačina:? paprika, okurka ?
19:03
Nakonec jsem se překonala a nevzala si je. Zítra budu mít párek k obědu a kdybych si vzala, byly by dva dny po sobě... Bylo tam super :-).

Fotky- břicho

22. června 2011 v 19:48 | Miki
Tak, odhodlala jsem se vyfotit. Psaly jste ať to zkusím, tak jsem zkusila :-). Tentokrát pouze když jsem v leže-nezatažené břicho. Ve stoje vypadá mnohem hůř. No, v těch šatech se pak taky někdy vyfotím, cítím se v nich hůř, než když ležím. Nejspíše později fotky smažu.

22.6.

22. června 2011 v 8:19 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
je mi smutno. Dostala jsem krásné nové šaty, ale nesluší mi :-(. Možná je to jenom můj názor. Dneska jsem se cítila ve všem, co jsem vyzkoušela, blbě. Musím být na sebe přísnější! Včera večer jsem měla hrst tyčinek. Dneska bych se kvůli tomu nejraději odstřelila!! Pečivo tenhle týden už hodlám jíst jen obden!! Budu mít lepší pocit. Začnu se víc hýbat. Sice chodím do školy půl hoďky a ze školy taky, ale neběhám, neposiluji! Musím! Už se to blíží. Ano, jsou dny, kdy jsem sama se sebou spokojená, ale jsou i dny (jako dnešek), kdy bych se nejraději neviděla...
Jídelák:
Snídaně: Bebe mini, bílý jogurt
Svačina: jablko
Oběd: brambory po provensálsku
Svačina: třešně
Večeře: Jogobella light
16:51
Bez T. je to ve škole o ničem. Snad nebude mít tu mononukleózu.
Rozhodla jsem se, že sem dám v nejbližší době nějaké své fotky, abych dostala objektivní posouzení.21.6.

21. června 2011 v 15:33 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
konečně začínáme ve škole zvolňovat. Psali jsme dneska dvě písemky a snad poslední zkoušení bude během pátku a čtvrtku. V pondělí se uzavírají známky...uf. Ještě nevím, co budu dneska dělat.
Jídelák:
Snídaně: 2 kousky bublaniny
Svačina: třešně
Oběd: hodně špaget s omáčkou
Svačina: mrkev
Večeře: Jogobella light, 2 lžičky musli

20.6.

20. června 2011 v 15:39 | Miki |  Deník
Hm...zítra mě čekají dvě písemky a jedno zkoušení. Hezké. Jinak dneska na rehabkách (mám vířivou koupel) byl rehabilitační "bratr" (jmenuje se to tak :-D ?)!! Super! Já takový stydlín. Ke všemu mladý a hezký. Pěkně se usmíval. V plavkách jsem se cítila hrozně- jako vždycky.
No a napadlo mě, že bych vám mohla někdy napsat něco o svých miláčcích. Na chalupě jsme už měli okolo 30- ti koček (množily se a množily :-D), teď nám tam zbyly jenom dvě. Doma mám kocoura Vojtína (už jsme využili všechna jména, takže dostal lidské). Taky mám klapavku a želvu nádhernou. Určitě sem dám někdy jejich fotky. Vojtovi chci koupit nějaké hračky. Musím mu vynahradit to, že poslední měsíc jsem neměla čas si s ním moc hrát.
Jídelák:
Snídaně: houska, 100 g sýru Cottage
Svačina: jablko, meruňka
Oběd: játra, rýže
Svačina: třešně
Večeře: Jogobella, 2 lžičky musli

19.6.

19. června 2011 v 13:31 | Miki |  Deník
Hezké! Minimálně polovina toho, co jsem se včera z těch pitomých kytek naučila, se mi vypařila z mozku!! Znovu se mi to učit nechce!! Už dost! Jinak z toho fakt zcvoknu.
Alespoň váha mě dneska potěšila- 50,7 kg. Brácha se vrací z šachového turnaje...
Jídelák:
Snídaně: Bebe mini, jogurt Jogobella light
Svačina: jablko
Oběd: kung pao, rýže, paprika...........jahody se smetanou zybytek ze včerejška
Bude:
Svačina: nějaká ta zeleninka
Večeře: docela hodně piškotů
Zedník zatím nedorazil- má defekt. Mohly jsme být klidně na chalupě!!

18.6.

18. června 2011 v 22:39 | Miki |  Deník
Dnešku můžu říct jediné: "Uf!"
Zvládla jsem toho docela dost. Vstávat jsem musela už o půl sedmé, protože jsme museli v sedm odjet na chalupu- v osm k nám měl přijít zedník a zazdít jedny kuchyňské dveře- děláme rekonstrukci. Odjely jsme s mamkou a na chalupě jsem zjistila, že jsem si zapomněla vzít notebook- všechna příprava na písemku byla v něm. Už jsem si říkala, že je to v háji. Naštěstí mi ho taťka během tří hodin dovezl :-). Vybalily jsme. A co se nestane :-D! Došel plyn. Takže jsme si jídlo (naštěstí ho mamča dělala včera) ohřály v mini troubě. Taky jsem s mamčou vyrazila na procházku, abych ty kytky, co se musím naučit viděla. Je jich tolik podobných! No, ale na druhou stranu je to fajn pocit, když jdete lesní pěšinkou a víte, co vidíte :-). Myslím, že z těch 180 kytek už umím solidně okolo 120 :-). Stihla jsem se naučit i češtinu, kousek zemáku. Taky jsem zkoukla jeden film.

17.6.

17. června 2011 v 19:49 | Miki |  Deník
Ahoj!
Dnešek byl opravdu unavující. Písemka se snad povedla, ale doma mě čekala a ještě čeká práce. Musela jsem vytvořit prezentaci na 180 kytek- všude vyhledat fotky a takové ty blbiny. Zabralo mi to 5 hodin!! Ještě musím napsat seminárku na téma: "házená". Super. Z matiky mi dal 1 :-). Celý víkend strávím zase u učebnic. Těch 180 kytek totiž musíme umět i poznat a já mám blbou pamět na jména. Za to, co jsem musela dokázat jsem si řekla, že si zasloužím odměnu...taky podle toho vypadá jídelák, tak se nelekněte...jednou za čas to snad nevadí.
Snídaně: Jogobella light, Bebe mini
Svačina: část okurky, jablko
Oběd: buchtičky s krémem (na ty jsem se těšila :-), snědla jsem je celé...vím, zdravé to není...a ty kalorie...)
Večeře: 20 piškotů ( po náročném boji s prezentací jsem si říkala, že pro jednou to přežiju.)
Svačina: bude možná kousek papriky
Za chvilku vás oběhnu :-)-

16.6.

16. června 2011 v 19:03 | Miki |  Deník
Ahoj fešule,
jsem docela spokojená :-). Písemky se mi snad povedly, jenom mě štve několik věcí.
1. Má nejlepší kámoška má nejspíše mononukleózu. Zase se neuvidíme!! Bobek. Taková pitomá nemoc!
2. Je těžké vysvětlit babičce, aby opravdu jedl dědeček jako diabetik. Má vážnou cukrovku, 3x denně si musí píchat inzulín, ale on jí jako kdyby byl zdravý- mlsá, apod. Je to vážné. Bojím se o něj. Už jsem jí to i vysvětlovala. Cukrovku má 20 let a za to dobu se nenastala v jeho jídelníčku žádná změna. Přetěžuje se na zahrádce. Pořád si dokazuje, že dokáže to, co mladí. Já už nevím, co mám dělat.
Je toho mnohem víc, co mě dneska žere. Nic se netýká sice mě...ale musím na dané osoby myslet.
Příští týden snad budeme psát už jen dvě písemky a v pátek se uzavřou známky. Uf.
Jídelák:
Snídaně: hrst jahod, 2 lžíce čokoládového musli, 60 g bílého jogurtu, 7 piškotů :-D
Svačina: Jogobella light borůvková, jablko
Oběd: ryba ve vaječném těstíčku, brambory
Večeře: 2 plátky 7g křehkých grahamových plátků, 2 lžičky domácí gdoulové marmelády
Svačina: ? nějaká zelenina?

15.6.

15. června 2011 v 13:46 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
dnešek budu nucena strávit u učebnic, takže se omlouvám, jestli vás nestihnu oběhnout všechny. Píšu proto jen v rychlosti jídelák:
Snídaně: bílý jogurt Activia, Bebe mini
Svačina: Jablko
Oběd: 2 knedlíky, segedinský guláš
Svačina: mrkev
Večeře: větší celozrná houska, máslo, 2 plátky sýru Eidam 30 %
PS: Dneska má být zatmění Měsíce a má trvat celých 109 minut, tak si to nenechte ujít :-). Nejvíce to bude vidět okolo 22-23. hodiny

14.6.

14. června 2011 v 15:58 | Miki |  Deník
Nic se mi nechce dělat. Já už ty prázdniny potřebuji jako sůl! Dneska, jak jsem šla parkem do školy, tak mě dohnal nějaký chlap, asi padesátiletý.
"Dneska bude horko?" zeptal se mě.
"No, nejspíš," odpověděla jsem vylekaně.
"Že máte tolik pití..." pokračoval.
"Pít se musí" řekla jsem a doufala, že mě opustí. Nikdo zrovna nebyl v dohledu.
"Co děláte ve škole?" zase se zeptal.
"Sedím...Sedím...a učím se?" odpovídala jsem váhavě. Doopravdy jsem začínala být nervózní.
"No, já myslel, co děláte za školu, " vysvětlil mi jako úplnému blbci.
"Tady, v ..." řekla jsem.
"Tady je hodně škol..." namítal.
A já jsem řekla opět velikou trapnost: "Nezlobte se, ale já lidem, které neznám takové věci neříkám."
"Co neznáš, poznáš. Říkali už staří Římané." řekl s úsměvem.
" A odkud dojíždíš?" ptal se dál.
Jenom jsem se na něj koukla. Ptal se mě pak ještě, co dělám za sport. To mi nepřišlo niják ohrožující, tak jsem řekla, že volejbal. Na konci parku se se mnou rozloučil...
Zvláštní. Chtěl si jen popovídat? Nejspíš.
Možná jsem srandovní, ale vždycky mi v těch chvílích zní v hlavě mamčina slova:
"Neříkej odkuď jsi, atd. Mezi námi je tolik nebezpečných lidí."
Jídelák:
Snídaně: banánový jogurt s čokoládovými "křupkami"
Svačina: jablko, meruňka
Oběd: halušky se škvarky a trochou brynzy, mrkvový salát
Svačina: mrkev
Večeře: velká vícezrná houska, tavený sýr

13.6.

13. června 2011 v 19:03 | Miki |  Deník
Ahoj bojovnice :-),
dnešek je taky fajn :-). Po škole jsem byla u své nejlepší kamarádky T. a koukaly jsme se spolu na film. Strašně moc se mi totiž nechce učit se! Nejraději bych se už na všechno vykašlala. Bioly je teď hrozně moc :-(, samé názvy tisíce kytek a čeledí!! Pořád to učení oddaluji. Ale rozhodla jsem se, že v 19:30 na to jdu!! Cítím léto a už nejsem schopna ničeho. A my jako trotli musíme psát i x písemek příští týden. "Bratříček" už končí příští týden v pátek. Lump jeden! Jídelák je snad dneska solidní. Na váze bylo číslo 51,6. Čekala jsem o kilo víc, takže jsem spokojená :-). Dneska jsem odolala sladkostem a teď na ně už naštěstí nemám chuť. Doufám, že školu zvládáte :-) a už máte možnost "úsporného" režimu.
Jídelák:
Snídaně: bílý jogurt+Bebe mini
Svačina: banán, 1/2 jablka
Oběd: rýžová kaše na sladko se skořicí
Svačina: meloun
Večeře: velký celozrný rohlík, lučina s pažitkou, kousek salámu
Svačina: Paprika
Pití: 2,5 l vody; 1/2 hrníčku s jogurtovým mlékem Muller; 0,5l čaje;1 sklenička Lift

12.6.

12. června 2011 v 19:40 | Miki |  Deník
Ahojec!
Víkend byl super! Sice jsem pořád extra divně ospalá, ale už je to lepší. Zítra půjdu do školy. Nejraději bych nešla, ale musím :-(. Vydržet už jen 2 týdny! 10 dní! S bráchou jsme hráli badminton- cítila jsem se u toho lépe. Mám pocit, že ten pohyb mě snad i uzdravil. Při té hře jsem si najednou nepřišla ospalá, ale jak jsme přestali, přišlo to znovu. Náladu mám taky super.. Zítra se zvážím. Čekám hodně vysoké číslo oproti ostatním dnům- sladkosti vybírají svou daň. Zkrátka zase začnu odznova. Jak zase?! Teprve podruhé! A to už naposled. Věřím v to. Silná vůle!!
Teď se jdu podívat, jak se dařilo vám.

11.6.

11. června 2011 v 14:10 | Miki |  Deník
Ahoj holky :-),
dneska mám takový volnější den. Ospalá jsem už o něco méně a začínám s doháněním školy. Abych se zase nepřecpala, dovolila jsem si 4 kostičky čokolády. Teď jedeme na chalupu. Následující týden budu jíst pečivo, pak zase uberu. Praha se blíží, takže budu po tomto "relaxačním" týdnu makat. Počítám s tím, že během následujícího týdne nezhubnu ani deka :-(, ale...
Jídelák:
Snídaně: dva tenké plátky vánočky, lžička marmelády (domácí), máslo
Svačina: meruňka
Oběd: Kuřecí řízek se sýrem a salámem, brambory
Svačina: mrkev
Večeře: asi nějaká Jogobella
Svačina: okurka

10.6.

10. června 2011 v 16:54 | Miki |  Deník
Ahoj holky ,
včerejšek jsem úplně pokazila- zase mě to popadlo.Okolo sedmé jsem dostala zase "záchvat". :-(
Nejdříve jsem snědla půlku čokolády, pak jsem se vrhla na Čoko Pims (byly tam naštěstí jen 3), pak jsem do sebe vsypala hrst bonbónů Skittle, pak jsem snědla celé balení 90g slaných tyčinek. To mi ale nestačilo. Hned jsem do sebe musela vtlačit dva velké krajíce chleba s máslem a sýrem :-(. Co to sakra bylo?! A bylo mi všechno jedno. Naštěstí jsem nezvracela. To už bych si připadala úplně jako bulimička. Sakra! Sakra! Co to do mě vjelo! Zlobím se na sebe!
Dneska jsem se vzbudila až v 11:15 a až do teď jsem byla doslova chodící mrtvolou. Ospalá k smrti. A to jsem musela jít i na postupovky z klavíru, jinak bych už příští rok nemohla na klavír hrát. Dostala jsem jedna, ale byla jsem tam tak zesláblá...
Jídelák:

Oběd: jablkový hřeben
Svačina: hruška
Večeře: 250 g Jogobella hruška a jablko

Vážit se budu v neděli, ale...bojím se toho po včerejšku. Dneska mamka dosmyčí další dobroty...Co když se ten záchvat bude opakovat?!

21:05
Další zkrat. Zase okolo sedmé jsem se vrhla na čokoládu- 8 kostiček. Pak na pečivo- houska s máslem a sýrem, rohlík s máslem a marmeládou, chleba s máslem a marmeládou.
Nevím, kde jsem udělala chybu. Asi jsem pro své podvědomí jedla méně pečiva než tělochtělo :-(. Celý týden budu jíst pečivo každý den. Né 3x v týdnu. Mozek pak neposlouchá. Dále uvidím.
Možná jsem se i tak zblbla, protože jsem byla úplně vyčerpaná. Celý den jsem skoro spala- teď se mi vrátila energie. Třeba ji tělo potřebovalo. Třeba to byla obranná reakce. Nevím.

9.6.

9. června 2011 v 9:43 | Miki |  Deník
Ahol fešule :-),
dneska se už cítím o dost líp. Teplota klesla, ale objevila se pitomá rýma. Hned včera mi tekla krev z nosu- kvůli tomu jsem kdysi brala léky, na slabé cévy. Pořád jsem ospalá, ale už mnohem méně.
Fuj! V pondělí příjdu do školy a rovnou do víru písemek. Ani na to teď nechci myslet. Jídelák jsem si naplánovala dneska takhle:

Snídaně: Bebe oříškové
Svačina: hruška nebo broskev
Oběd: Krabí tyčinky s bílým jogurtem, majonézou a vícezrný chléb
Svačina: Část okurky
Veřeře: Jogobella light borůvková