Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří už třeba vůbec nebude!

Květen 2011

31.5.

31. května 2011 v 16:47 | Miki |  Deník
Ahoj holčiny,
dneska jsem se vážila: 52,3kg. No, vypadá to pěkně :-). Nicméně s mým jídlem je to slabota :-(. Zase nemám hlad. Určitě je to tím, že teď dost piju!!
Ve škole se dneska nic nedělo, Teri (moje nejlepší kámoška!!) je pořád nemocná. Teď jsem přišla domů a musím napsat slohovku: 2500 znaků na téma: Na svahu. Mě se tááák moc nechce!
Mamča včera koupila 2 balení esíček a taky piškoty...a já odolala! Uvidíme...jeden si ale později asi vezmu...bojím se, že to pak ale neskončí jen u jednoho...
Snídaně: rohlík cereální, máslo, makrela
Svačina: 2 mrkve
Oběd: hranolky s kečupem :-(
Svačina: Jablko
Večeře: Nebylo místo. Do poslední chvíle jsem ji ale plánovala.
4,5 l vody

30.5.

30. května 2011 v 15:48 | Miki |  Deník
Ahoj holky,
dneska je venku hrozně vedro, pořád piju, ale hlad vůbec nemám, takže se do jídla musím nutit. Teď se jdeme s mamčou kouknout na kontaktní čočky, takže se ozvu detailněji spíše večer. Píšu aspoň dnešní jídelák- ovoce dopoledne nebylo, protože nebylo ani doma- teď už napraveno.

Snídaně: mléko, chocapic (já to prostě zbožňuju, ale měla bych toho ráno střídat víc!)
Svačina: Bebe
Oběd: Sekaná pečeně, bramborová kaše
Chtěla bych ještě dneska:
Svačina: Jablko
Večeře: Activia
Druhá svačina: mrkev

16:43
Jsem tu. Čočky budu mít už ve středu. Jak já se těším! Jinak až do 15:00 jsem tvrdla na poliklinice- rehabky a taky jsem byla na ortopedii (10.8. mě čeká operace kolene), takže pohybu moc nebude.
10.7. jedu do Prahy, tak na to se taky moc těším!! Zítra písemka ze zemáku- musím se jít učit, no a pak ještě musím s něčím pomoct mamce. Chtěla jsem tu toho napsat víc, ale něják mě to přešlo :-D. Jdu vás honem oběhnout.
Moje koleno:
No, před třemi roky jsem si ho vykloubila a letos po lyžáku mi hrozně nateklo- zjistili, že tam mám zkalcifikované tělíska a češka mi vyjela z dráhy. Rozumíte tomu? :-D

29.5.

29. května 2011 v 16:29 | Miki |  Deník
Ahoj, dneska to rozhodně není zdravý jídelníček, ostuda, no :-(.

Snídaně: 2 plátky vánočky, máslo, 1 lžička domácí gdoulové marmelády
Oběd: smetanová polévka, játra, rýže
Svačina: 6 kostiček čokolády, 1 perníček- domácí
Večeře: 1/3 okurky- to za tu odpolední svačinku...
Jinak včera jsem vypila 4,5 litru obyč vody...dneska zatím 3 litry.Štve mě, že tak ujíždím na sladkém...zase. Nikdy jsem na ně nebyla. Zdravě se jí bez sladkostí! Uhááá!!!

Dneska jsem se dozvěděla, že moje nejlepší kamarádka má taky "podobný" blog. Rozhodla jsem se, že po něm rozhodně nebudu pátrat. Snad na něj nenarazím, bylo by pak těžké odolat, abych se nekoukla. Myslím si, že přece jen tohle je ten "její koutek" a já ji ho nechci brát.

Jo a vypila jsem 6 litrů. Je to šílené, ale mám pořád žízeň!!!28.5.

28. května 2011 v 13:02
Ahoj, neozvala jsem se dlouho. Měla jsem takové období, kdy jsem pořád mlsala a mlsala a mlsala.
Projevilo se to i na váze: 54 kg. Nicméně, pak jsem týden jedla solidně, omezila sladké a dneska tam bylo 52,8 kg. Nárůst tuků v těle pořád zůstal, ale to se správným jídlem spraví. Teď mám 18,2- ještě před měsícem to bylo 16,7.
Na váhu stoupám v rozmezí 1 týden až měsíc, takže v poho.
Včerejší jídelák:
Snídaně: Mléko, chocapic
Svačina: Jablko
Oběd: Rýžový nákyp
Svačina 2: 3/4 salátové kurky
Večeře:Tmavý, slunečnicový chléb, máslo, sýr eidam
Dnešní jídelák dopíšu:
Snídaně: Mini bebe, bílý jogur
Svačina: Chtěla jsem si dát jablko, ale prostě jsem neměla hlad!
Oběd: Smažený hermelín( 2 lžíce oleje), brambory
Večeře: Tmavý slunečnicový chléb, ovčí sýr, máslo

Klidně bych jedla i víc, ale opravdu nemám hlad. Poslední dobou jsem spokojená, někdy mě něco zamrzí, ale díky Němu jsem silnější.

17.5. Nový blog

17. května 2011 v 17:08 | Miki
Ahoj všichni!
Založila jsem si tenhle blog, protože potřebuju někoho, kdo se taky snaží jíst zdravě (popřípadě hubnout). Asi do čtvrté třídy jsem neřešila, že jsem baculík. Všechno změnil jeden tábor, kde jsem zažila šikanou a myslím, že mě (i když si to nerada připouštím) dost poznamenala v pohledu na sebe sama. Hodně večerů jsem probrečela, ale nijak více to neřešila. V sedmé třídě jsem najednou vyrostla a od té doby mi nikdo neřekl ošklivou poznámku na mouc postavu, ba naopak. Jenže já ty kladné komentáře, které teď přichází neumím příliš příjmout, nevěřím jim. Pořád vidím chybu tu a to zase tam. Poslední rok na mě neúmyslně měla vliv moje nejlepší kamarádka. Má opravdu krásnou postavu, ale ona to hrozně moc řeší. Kouká na kalorie a hlídá si to...přitom ona to zrovna tak potřebuje, ha! Musím si to přiznat- někde v podvědomí mi zasadila do hlavy brouka. Naštěstí ho potlačuju, ale je tam. Dvakrát jsem měla takovou dvoutýdenní krizi. Dvakrát jsem se pokusila o dietu. Jednou jsem jedla jen oběd a jedno balení bebe. Podruhé i menší snídani. Pak jsem se týden brutálně přecpávala a neuměla to zastavit, protože jsem musela všechno ochutnat, dohnat ty předešlé dny odříkání. Na sladké, které jsem nikdy nebyla, se od té doby někdy, když mi "přecvakne" vrhnu a je mi jedno, jestli jím zdravě nebo ne.
Mým hlavním cílem není zhubout, spíše se naučit kontrolovat a jíst tak, jak se má.

Dnešní jídelák:
Snídaně: čokoládové kuličky s mlékem
Svačina: tmavý rohlík s máslem a marmeládou, banán, mrkev
Oběd:Smažené rybí prsty a bramborová kaše
-------------------------------------------
Bude:
Svačina:okurka
Večeře: Activia tvarohová

Co myslíte? Vím, smažené rybí prsty nejsou zdravé, ale s obědy v jídelně toho asi moc nenadělám. Rodiče je platí a vynechávat je nehodlám.